Mans VAZ-21063- JānisK-[JK]

Parādi savu auto arī citiem!

Moderatori: krissis, Interceptor, sprydz

Mans VAZ-21063- JānisK-[JK]

Atbildēt JānisK-[JK] » Otr Sep 21, 2010 7:51 pm

Sveiki vazisti!
Tad nu esmu atgriezies pie žiguļa, situācija ir tāda, ka mājās no darbiem ārzemēs ir atgriezies čoms uz kādu laiku un viņam vajag ko braucamu kamēr būs LV, tāpēc bija pamudinājums meklēt braucamo. Bija izvēle starp e30 un šo žiku, Ieraudzīju žika sludinājumu tepat vazos aizbraucu apskatīju, vienojāmies par cenu, apspriedos ar čomu un izlēmām, ka labāk nesapuvis žigulis kā sapuvis bembis! pēc vairāku dienu gaidīšanas, kamēr pārdevējs uzlika atpakaļ uzskaitē, braucu pakaļ 8)

Par auto:
Dzimis 1983 gadā.
Dzinējs 1.3l (iet labi).
Nobraukums 50 000km.
Žigulis ir ļoti labā stāvoklī, grīda ir sterila nav neviena cauruma, vienīgi bagāžnieka virs izpūtēja veidojās, bet tas tiks salabots, ir mazi rūsas pleķīši vietām, bet tas ir sīkums un tie tiks salaboti, motora telpā zem aķa ir pleķis rūsas un tas arī viss, kopumā vizuāli +/- normāls, bet prasās pārkrāsot, lai nerūsētu tālāk.

Ierodamies:
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Komplektā šādi lietie diski "made in england"
Attēls
Attēls

Sākam darbus:
Attēls
Attēls
Attēls
Ceturtdienas vakarā jau salikta priekša un aizmugure un uztaisīti papildus stiprinājumi beņķiem jo tie ir salauzti un arī pašu beņķu sliedes salauztas tāpēc liekam lancera kuru stiprinājumi jau ir gatavi jo liku tos iepriekšējam žikam, nomainīju arī eļļas filtru un eļļu.
Attēls
Attēls
Attēls

Piektdien pēc "test drive" konstatējām, ka rocene īsti nestrādā, izrādījās labā pusē erūsējusi trose, aizbraucām uz Lienes ielu pēc troses un pie reizes nopirkām arī vidējo izpūtēja daļu jo esošajā bundulī atradās daži mazi caurumi :D

Pie reizes iepirkām arī bākas korķi ar slēdzeni 8)
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Uz tehnisko vēl netikām jo vienam bremžu lokam nokrita uzlika :D

Pirmdien braucam atkal uz Lienes ielu pēc bremžu lokiem:
Attēls
Attēls
Saliekam bremzes un braucam uz TA pa ceļam iebraucot Statoil uzpildīties, jau pie pirmās bākas korķa aizslēgšanas tas izjuka izņemot atslēgu bleķītis ar atsperēm aizlidoja katrs savā virzienā :shock: :evil: vēl izkusa ventilātora slēdzītis, to mēs slēdzām savienojot un atvienojot vadus kurus ievilkām bardačokā :D
Braukšana neierasta dīvaina, bet tas kā izaicinājums :P ik pa brīdim besiju čomu ar visādiem jokiem par to, ka jūtu līdz, ka kādu laiku viņam būs ar žiku jābraukā ikdienā :lol: lietus līst spoguļos nekā redzēt nevar, iekšā karsts jo krāsns krāns neaizverams līdz galam, bet turpinām ceļu.
Galā nonākam labi, izstāvam rindu nomaksājam maksājamo ejam braukt uz pārbaudes vietu, bet motors nepielec, mazais 50Ah sprāgonis ko sauc par aķi žargonā ir tukšs, par laimi glābj rezerves aķis, auto pielec pēc laika tā arī nesapratām kas bija. Motoru neizslēdzot izstāvam rindu un tad tikai viss sākas, iebraucam iekšā pirmais defekts ir tuvās lampas par zemu un tās mums piedāvā noregulēt uz vietas to arī izdaru kaut labajai lampai nav regulējamās skrūves tik un tā ar roku sabīdu kā vajag, inspektors tik noteic, ka tā atstāt nevarot! Trakākais sākas uz kratekļa, man nekad nevienu auto nav šitā kratījuši, divas reizes inspektors pārgāja visām buksēm un citiem mezgliem, bakstīja ar skrūvgriezi, bet nebija neviena cauruma ko izbakstīt :lol: pēc ilgāka laika iekritis izmisumā (tā no malas izskatījās) iesūtīja kolēģi spaidīt bremzes, izspaidīja tā, ka savienojumā pie labā bremžu cilindra kur pienāk caurule tomēr izspieda slapjumu tad nu tas arī bija vienīgais divnieks auto kuram nevija tehniskā ieta no 2007g. protams īpašnieki bija pagonkojuši, bet laikam jau saudzīgi.
Par pastiprinātajiem oriģinālajiem stiprinājumiem beņkiem un mitsubishi krēsliem ar starplikām gan neko diži neteica, kolēģis kurš spaidīja bremzes to gan ievēroja un izbrīnījās sākuma, apskatīja konstrukciju, otrs pajautāja vai tie ir no mazdas, atteicu, ka no mitsubishi un viņš noteica ko tipa, ka tad var, es vēl izskaidroju cik slikti ir oriģinālie un ka tie bija salauzti, visi trīs inspektori piekrita ka oriģinālie esot sūdīgi :D visi trīs inspektori gan tādi smīnīgi bija :roll:
Saņēmām melno uzlīmi, kurbulējam, bet atkal nepielec ar inspektora palīdzību izstumjam no boksa un pēc vairākām pārbaudēm tomēr pieleca, vēlāk sapratām ja tas atdziest kādu pusstundu tad nepielec tik tad kad gandrīz atdzisis un darba temperatūrā normāli pielec, laikam kas ar karbūzi.

Pamanīju, ka aizmirsta uzlikt atspere, bet par to neko inspektors neteica :D
Attēls

Pieleca un braucām uz mājām remontēties
Dažas bildes:
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Bildē redzamais cilvēks gan laikam ienīdīs žiguļus jo kamēr mocīja mūsējo vismaz pusstunda pagāja un nevienu citu uz līnijas neielaida :D

Attēls
Attēls
Attēls

Bijām mājās , kur nomainījām bremžu cilndru un vēl dažas detaļas suportam, tā kā ir salabots tas kas bija jālabo, vienīgi uzliksim citu ventilātoru radiātoram kuš būs klusāks un vibrž mazāk par pašu motoru :D un salabosim elektrības ķēdi.

Gribēju nomainīt karbūzi un atklāju savam 1.5L motoram no troikas šitādu tūnu :shock:
Attēls

Pirms Vienpadsmitiem braucām pakaļ manai draudzenei uz lidostu, šoreiz biju pasažieris, draudzenei arī tas bija pozitīvs pārsteigums :D
Atpakaļceļā čoms jau bija iejuties un nodzinām vienu volviķi kura vadītājs bija visai sašutis, kā arī viena takša pasažieri ar šoferi visi smaidīgi piebrauca blakus kad mēs pa vantinieku kapājām trešajā joslā :D
Tādi nu piedzīvojumi ar žiguli :)

Šodien bija plāns nomainīt ventilatoru un salabot elektro ķēdi, nopirkām jaunu devēju:
Attēls
pārvilkām vadus un saslēdzām citādi tā lai nedegtu vadi, bet ventilatoru nenomainījām jo vairs nebija laika.

Dažas saules sargu turētāja tūna bildes:
Attēls
Attēls
Beņķi:
Attēls

Šodien iepirktas jaunas daļas:
Attēls

Nākotnes plāni:
1. Notīrīt grīdu no apakšas un izpūst ar grubuli.
2. Plānots pārlasīt un ielikt ņivas 1.7L motoru, kurš principā jau ir :) pagaidam varbūt ieliksim 1.5L no iepriekšējā žika tik jāsakopj.
3. Pagaidām uzlikt atpakaļ mazo stūrīti, bet ar laiku uztaisīšu dziļo stūri.
4. Uztaisīt cietākas atsperes ar iespēju regulēt augstumu, uz ziemu zemāk laist diez vai vajag ja būs solītā bargā ziema ar dziļo sniegu.
5. Uzlikt dubulto stabilizatoru priekšā un uztaisīt stabilizatoru aizmugurē.
6. Pavasarī pārkrāsot auto.
7. Uzlikt VFTS lūpiņu un astīti bagāžniekam, gribētos uzlikt arī VFTS arkas, bet negribās čakarēt oriģinālās arkas :roll:

Tas īsumā viss, ziemā pārlasīšu un uzlabošu ņivas motoru un pavasarī pārlasīšu visu piekari no jaunām detaļām + ieliks ņivas motoru 8) iespējams tas notiks ātrāk ja būs iespēja!
Pagaidām viss, bet turpinājums sekos 8)
Lietotāja avatars
JānisK-[JK]
Site Admin
Site Admin
 
Atbildes: 219
Pievienojies: Sv Okt 18, 2009 7:28 pm
Atrašanās vieta: Rīga

Mans VAZ-21063- JānisK-[JK]

Sponsor

Sponsor
 

Re: Mans VAZ-21063 [Micuks]

Atbildēt Maksis » Cet Sep 23, 2010 10:56 am

Izskatās zejebis, bet kur tu tādu koņču izrāvi?
Lietotāja avatars
Maksis
 
Atbildes: 25
Pievienojies: Piekt Jūn 25, 2010 6:15 pm

Re: Mans VAZ-21063 [Micuks]

Atbildēt Guest » Sest Okt 02, 2010 9:53 pm

Top kas interesants :fixtit:
Guest
 

Re: Mans VAZ-21063 [Micuks]

Atbildēt JānisK-[JK] » Pirm Okt 04, 2010 10:04 pm

Atrasta problēma, cilindrs bija jauns un pirms uzlikšanas bija vesels bez plaisām:
Attēls

Salabots un nākamnedēļ varēs braukt uz tehnisko apskati :)

Attēls

Klusā daba 8-)
Attēls

Šodien nomainīju radiatora motoriņu, oriģinālā vietā uzliku no lancera, svars oriģinālajam 4Kg., bet tagad 2Kg. pazuda vibrācija kas bija tāda, ka nesaprot kas strādā motors vai ventilators :D

Attēls
Attēls
Attēls

Pagaidām uztaisīts panelītis:
Attēls
Attēls

Rīt plānots doties uz tehnisko apskati :)
Lietotāja avatars
JānisK-[JK]
Site Admin
Site Admin
 
Atbildes: 219
Pievienojies: Sv Okt 18, 2009 7:28 pm
Atrašanās vieta: Rīga

Re: Mans VAZ-21063 [Micuks]

Atbildēt JānisK-[JK] » Piekt Okt 22, 2010 9:17 pm

Žiks ir savests kārtībā :)
Uzlikts jauns galvenais bremžu cilindrs:
Attēls
Bremzes ir kā naži :twisted:

Nomainīta arī aizmugures tilta bremžu trubiņa, ieliktas jaunas serdes visām slēdzenēm, radiators tika pie jauna korķa un vēl visādi sīkumiņi sadarīti :)
Attēls

Salabotas aizmugurējās durvis, sametināju izlauzto stiprinājumu un saliktas iekšas:
Attēls
Krājumos atradās arī mīkstā sliede stiklam :shock:

Vakar pa nakti kādu stundu vienkārši vizinājos pa Rīgu :brauc: arī šodien darīšanās braucu ar žiku :brauc: :thumbup:
Attēls
Attēls
Bagāžniekam sačakarēto malu sašpaktelēju un nopūtu ar grunti, tā arī pagaidām paliks līdz pilnai pārkrāsošanai.
Attēls
Attēls

Vēl sīkumiņi ir jāizdara, ziemas riepas vēl jāsameklē un galvenais ir plānots no parastā reduktora uztaisīt bloķi bez šeibošanas un bez metināšanas :shifty:

Zagļiem neko sliktu nevēlēšu jo ar viņiem jau ir noticis tas sliktākais :( ir izdarījuši arī ko labu, piebraukuši bremzes :D vairs neklemē :D
Lietotāja avatars
JānisK-[JK]
Site Admin
Site Admin
 
Atbildes: 219
Pievienojies: Sv Okt 18, 2009 7:28 pm
Atrašanās vieta: Rīga

Re: Mans VAZ-21063 [Micuks]

Atbildēt JānisK-[JK] » Otr Nov 02, 2010 7:29 pm

Juhū :yahoo: tehniskā apskate izieta :brauc:

Šoreiz atkal gribēja kur piekasīties, bet apstrīdēju un rezultatīvi!
šoreiz piesējās beņķiem, pats pasauca maiņas priekšnieku, tas paskatījās noteica:
"Ja ir kvalitatīvi uztaisīts tad mēs ļaujam" un aizgāja :) inspektors izskatījās neapmierināts :Nezinu: bija neapmierināts arī par bremzēm jo redz tomēr liekoties, ka bremzējās, karoč to arī argumentēju un baigu beigās uzlīme logā :yahoo: :brauc:

Njā nu tagad gan ir cita problēma, žiks ir pārāk labs, lai to mocītu trasē, bet vēl vienu auto uzturēt vairs negribu :think: :Nezinu:

Pagaidām nekas būtiski netiks pārbūvēts, tiks uzlikts reduktors ar bloķējošo funkciju, bet tas vēl ir jāsaliek, jāuzliek ērtāka stūre un vēl daži sīkumi :)

Pāris svaigas bildes:

Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Lietotāja avatars
JānisK-[JK]
Site Admin
Site Admin
 
Atbildes: 219
Pievienojies: Sv Okt 18, 2009 7:28 pm
Atrašanās vieta: Rīga

Re: Mans VAZ-21063 [Micuks]

Atbildēt JānisK-[JK] » Cet Dec 02, 2010 10:28 pm

Uzliku mazo stūrīti, uztaisīju tā lai skaņas signāls būtu uz "nos" pogas :lol: ir pavisam cita stūrēšana :buttrockxtreme:
Attēls

Šodien būts Rumbulas lidlaukā paslidināties, iegūts daudz labu emociju :buttrockxtreme:
Attēls
Attēls
Lietotāja avatars
JānisK-[JK]
Site Admin
Site Admin
 
Atbildes: 219
Pievienojies: Sv Okt 18, 2009 7:28 pm
Atrašanās vieta: Rīga

Re: Mans VAZ-21063 [Micuks]

Atbildēt JānisK-[JK] » Sv Dec 26, 2010 9:30 pm

Ziemas svētkus devāmies svinēt pie draudzenes vecākiem ārpus Rīgas, kopumā nobraukti 300km bez problēmām izņemot sajūga atgaisošanu, bet tur biju pats vainīgs jo nebiju pielējis šķidrumu. Kā nopirku arī braukāju, štopējoties pa korķiem izļurkāja tukšu, sals + blīvgumiju nodilums, bet 8min darba un nekādu problēmu :D

šorīt no rīta žiku atradām zem pamatīga ledus slāņa, vidējais biezums bija pie 10mm :shock:
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls

Mājupceļā:
Attēls
Attēls
Attēls

Pirms brauciena tika ielikts vienkāršs maģis, kura rādžiņš izrādījās visai labs jo visu ceļu nenobrauca no viņa :shock:
Vietā kur oriģināli nāk čarksteklis ideāli uz skrūvēm uzgāja bļāvējs no S30, kopumā skaņa laba :)
Attēls

Visumā braukšanai nav ne vainas ja iekārto, lai būtu ērta stūrēšana :thumbup: izbaudīju rwd priekus :brauc:, man patīk 8-)
Lietotāja avatars
JānisK-[JK]
Site Admin
Site Admin
 
Atbildes: 219
Pievienojies: Sv Okt 18, 2009 7:28 pm
Atrašanās vieta: Rīga

Re: Mans VAZ-21063 [Micuks]

Atbildēt JānisK-[JK] » Piekt Jan 07, 2011 5:19 pm

Sešas dienas nostāvējis:
Attēls
Uzliekam šos un braucam kā ar visurgājēju, bet nu kad sniegs sastūmis virs kapota tad gan tālāk netiku:
Attēls

Bildē tik labi never redzēt, bet aiz staba sniega dziļums bija virs 30cm:
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Lietotāja avatars
JānisK-[JK]
Site Admin
Site Admin
 
Atbildes: 219
Pievienojies: Sv Okt 18, 2009 7:28 pm
Atrašanās vieta: Rīga

Re: Mans VAZ-21063 [Micuks]

Atbildēt JānisK-[JK] » Tr Mar 23, 2011 12:14 am

:ag:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ol9TV3iRLdY[/youtube]
Lietotāja avatars
JānisK-[JK]
Site Admin
Site Admin
 
Atbildes: 219
Pievienojies: Sv Okt 18, 2009 7:28 pm
Atrašanās vieta: Rīga

Re: Mans VAZ-21063 [Micuks]

Sponsor

Sponsor
 

Nākošais

Atgriezties uz Mans auto

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis