Gaisa kompresors, kādu iesakat?

Diskusijas par instrumentiem un instrumentu komplektiem.

Moderatori: krissis, Interceptor, sprydz

Atbildēt JānisK-[JK] » Piekt Mai 07, 2010 8:00 pm

Grasos pirkt kompresoru un gribētu saņemt ieteikums kādu izvēlēties? budžets līdz ~200Ls,vajag tādu, lai var smilšot :Hmmm.gif:
Lietotāja avatars
JānisK-[JK]
Site Admin
Site Admin

Atbildes: 221
Pievienojies: Sv Okt 18, 2009 7:28 pm
Atrašanās vieta: Rīga

Sponsor

Sponsor

Re: Gaisa kompresors, kādu iesakat?

Atbildēt Миша » Piekt Mai 07, 2010 9:26 pm

:Hmmm2.gif: Ko vajg smišot? Es zinu ka ar parastako kompresoru kurš stabili tur 8 atmo un ir 50l rezervuars var lena gara smilšot :thumbsup: (tik ik pa laikam jauzgaida kamer uzpumpe tos 8 atmo atpakaļ)

Bet ja vajag kautko nopietni noslilšot tad vajadzes jau jaudigaku sukni un lielaku rezervuaru)))
Миша

Atbildes: 24
Pievienojies: Otr Mai 04, 2010 8:40 pm

Atbildēt JānisK-[JK] » Piekt Mai 07, 2010 10:07 pm

Visu ko, auto detaļas pašu virsbūvi un citas lietas, cik noskaidroju, lai normāli varētu strādāt vajag kompresoru ar ražību vismaz 300 litriem minūtē ar 500-800 būs ideāli (tas ir kompresora izejā).
Lietotāja avatars
JānisK-[JK]
Site Admin
Site Admin

Atbildēt sprydz » Sest Mai 08, 2010 6:23 am

Ir tāds kompresors kā Миша teica parametru ziņā. es teikshu tā- ar viņu jau tur neko baigi nepasmilšosi, jo lielāko ties sanāk gaidīt kamēr kompresors sapumpēs vajadzīgos Bārus. Ir jāskatās daudz lielāks un ar lielāku resīveri. Arī ar resīveri nevajag pārspīlēt, savādāk arī sanāks ka jāgaida ilgs laiks kamēr kompresors sapumpēs entos simtu litru lielo resīveri, tā kā jāspiež vairāk uz kompresora ražību ;)
Dažādi remonti BMW e36. PM
Attēls
Lietotāja avatars
sprydz
Site Admin
Site Admin

Atbildes: 42
Pievienojies: Tr Nov 11, 2009 8:45 pm

Atbildēt JānisK-[JK] » Sest Mai 08, 2010 1:27 pm

Pētot piedāvājumu redzu, ka tāds kāds būtu vajadzīgs maksā 300- 400Ls :|
Kods: Izvēlēties visus
Spriegums 230 V, Apgriezienu sk. 1082 apgr/min, Produktivitāte 330 l/min, 20 m³/h, Spiediens 10 atm., jauda 3 AJ, vienfāzes, Atdodamā produktivitāte, pie 7Bar-255l/min; Rezervuāra tilpums 100 l, svars 79 kg.

Nu tad atliek divi varianti, ņemt šādu http://www.hct.lv/service_equipment/new ... p?id=15719 un resīveri un pārējo sameklēt atsevišķi, pašam kādi 50L baloni ir ko varētu izmantot.
Otrs variants: http://www.chipmaker.ru/index.php?act=a ... t&id=52369 :Danco.gif:
Lietotāja avatars
JānisK-[JK]
Site Admin
Site Admin

Atbildēt Guest » Sv Mai 09, 2010 12:19 pm

Micuks man patīk otrs variants. Tu tiko kā pasviedi man ideju,kā uzbūvēt kompresoru no man pieejamiem lūžņiem :mrgreen:
Radās doma uztaisīt kompresōru no 350 javas motora tikaii kā uztraisīt viņam eļļošanu :(
Guest

Atbildēt Миша » Sv Mai 09, 2010 5:43 pm

Šitais ir labs...pat karburatoru nav noņemuši :fixtit:

Mans variants bija domats nesteidzigaj nelielu detļu smilsošanai,bet ja vajag kautko lielaku smilšot tad protams janem diezgan ražigs kompresors(300litri°min) un rezervurs gaisam un smiltim...

Jo ražigas bus suknis jo trak vares bvisu nosmilšot....
Ja suknis bus par vaju tad viņš nenems rusu nost vai špakteli ....

Un vel jau dadz ir atkarigs no ta kads smiltis tiks izmantotas :Hmmm.gif: ...man liekas ka taja summa nevares iekļauties...vinigi ja neizdoma kautko tam "žiguļkompresoram" lidzigu :msp_thumbsup:
Миша

Atbildes: 24
Pievienojies: Otr Mai 04, 2010 8:40 pm

Atbildēt JānisK-[JK] » Sv Mai 09, 2010 7:21 pm

No 2T motora nekas nesanāks!
Man ir gazika bremžu kompresors, viens auto pilnībā ar to tika pārkrāsots, bet problēmas ir tajā ka eļļa iet klāt, sadilis nav, vienkārši tas tā ir, liekot filtrus samazinās gaisa caurejamība ja tā var izteikties :D
Domāju, ka var taisīt no vaz motora, bet tad ir jātaisa arī dzesēšana jo cik sapratu tas stipri uzkarst un arī ar vārstiem tur ticis kas darīts (nav kā standartam, jātaisa dzesēšana ar atsevišķu elektrisko sūkni, bet nu nez, motors it kā ir varētu meiģināt, bet vajag gatavu kompresoru pēc iespējas ātrāk.
vairāk sliecos uz to trīscilindu kompresoru :roll:
Lietotāja avatars
JānisK-[JK]
Site Admin
Site Admin

Sponsor

Sponsor

Atgriezties uz Instrumenti un instrumentu komplekti