Micuks ZAZ-968M

Parādi savu auto arī citiem!

Moderatori: krissis, Interceptor, sprydz

Micuks ZAZ-968M

Atbildēt JānisK-[JK] » Tr Jūn 25, 2014 11:51 pm

Zazu meklēju jau kādu laiku, gribēju gan 968A zaļu vai sarkanu jo Ōpim un vectēvam kādreiz tādi bija sulīgi zaļš opim un sarkans vectēvam. Salīdzinoši nesen atradu cilvēku, kurš pirms 20gadiem bija nopircis opja zaļo zapiņu, nokavēju četrus gadus esot laukos mētājies, kamēr kāds nozadzis. Lielākā ZAZ pieredze man ir bijusi kopā ar vectēvu (no tēta puses) viņam bija zaz vaboles un pēdējais bija sarkans ZAZ-968A vēlāk man personīgi bija zils ZAZ-968M kurš sākotnēji tika pirkts kā donors, bet es to salaboju un vēlāk jau aizgāja tūnings, elektriskie logi, daļēji pašaisīta centralka ar signalizāciju, elektroniskā aizdedze būvēta pēc žurnāla „RADIO” raksta un vēl dažādi uzlabojumi. Sākās laiks kad ar vectēvu braukājām pa visu Latviju ar zazu un pirkām detaļas, lai atjaunotu abus zazus, bet diemžēl vectēvs nomira un tā viss palika, vēlāk daļu detaļu iztirgoju abus auto nodevu lūžņos.
Tā visa iespaidā saglabājās nostaļģija pret zazu, braukts aktīvi tika līdz 2004. gadam, toreiz gan mūs apsmēja, apsmēja cilvēki, kuri šodien rāda īkšķi gaisā tas gan mani pamatīgi tracina.

Bet nu pievērsīsimies šīs tēmas galvenajam varonim, kādu dienu atnāca e-pasts no Krišjāņa, ka nevarot tikt zazkluba lapā un vai es nevarot ielikt sludinājumu, bija pievienotas arī bildes. Man, protams, pašam radās interese par šo auto tāpēc izrunājām auto vēsturi, bet sarunas beigās kad tika runāts par tikšanos, lai apskatītu izrādījās, ka auto ir uz mirušā vectēva vārda, tā nu mana interese pazuda. Ieliku šeit sludinājumu un uzzvanīju Intaram aprunāties, Intars teica, ka mūsdienās mantojuma lietas ir vieglāk un lētāk kārtojamas. Pēc kāda laika atnāca otrs e-pasts no Krišjāņa, ka joprojām nevarot tikt lapā un ka esot papildus info sludinājumam, dokumentu sakārtošana prasa 150eiro nu tad mana interese atkal parādījās un sarunāju apskatīt auto.
Auto apskatīju un sapratu, ka tur nav čamāties, jāņem tik ciet, sarēķināju savas iepsējas jo bija sarunāts cits auto un tad sarunājām sākt kārtot dokumentus, ar tiem tik viegli un ātri gan neiet un izmaksas ir uzkāpušas, bet tas mani neuztrauc auto ir tā vērts :)

Nu tad pie bildēm tas jau visiem vis vairāk interesē :)

Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls

Šim jau ir эпхх
Attēls
Attēls
Attēls

Vecā AKB korpusā iemontēšu jaunu AKB un sanāks labs retro :) to Krišjānis deva komplektā :)
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls

Izpūtējus nostrūklos un skatīsies kas paliek pāri, ja būs šaubīgu uztaisīšu no ņežas jaunus.
Attēls

Bremžu šļauciņas un bremžu caurules gan būs jāmaina, rūsa ir tik uz aizmugurēo daļu, bet mainīs visas cik vajadzēs:
Attēls
Attēls

Piekari domāju nopierni apstrādāt, iespējams nocinkot un krāsu pa virsu, bet ideālā variantā atrast jaunus plauktus:
Attēls
Attēls

Saliku sveces un gumijas svečvadus no Jurija dotos, cita dziesma :)
Attēls

Eļļa līmenī un svaiga arī pēc izkurbulēšanas :)
Attēls
Attēls
Attēls

Te tikai iztīrīt :)
Attēls
Attēls

Lielākā daļa skrūvju un uzgriežņu nav skrūvētas :)
Attēls

Šim tiek veikta apkope, ja kādam interesē varu ielikt diagnostikas un remonta aprakstu:
Attēls

Sēdeklis būs jāremontē nopietni, kas tur ir muģīts:
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls

Vienkārši noslaucīts ar slapju lupatu :)
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls

Salonu apslaucīju, būs labs :)
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls

Uz šo momentu meklēju jaunu sajūga darba cilindru! Zvaniet! Tel.Nr.-26737955

Auto tika iedarbināts, pieleca ar otro slēdzenes pagriezšanu, protams pirms tam pārbaudīti cilindri, svces, izgriezsts ar kurbuli, uzpumpēts benzīn un tikai tad mēģināts :) video būs citu dienu vai vēlāk.
Tas pagaidām viss!
Lietotāja avatars
JānisK-[JK]
Site Admin
Site Admin

Atbildes: 220
Pievienojies: Sv Okt 18, 2009 7:28 pm
Atrašanās vieta: Rīga

Micuks ZAZ-968M

Sponsor

Sponsor

Re: Micuks ZAZ-968M

Atbildēt JānisK-[JK] » Piekt Okt 10, 2014 5:23 pm

Šodien ir tā diena, kad beidzot zazs ir ticis pie jauna saimnieka un jauniem dokumentiem :Danco:
Vēlreiz saku milzīgu PALDIES Krišjānim ar mammu par paveikto lielo darbu :greeting_mini: :msp_thumbsup:

Bonusiņš no Krišjāna, grāmata un oriģinālie durvju rokturi :icon_biggrin:
Attēls

Nummuru salīdzināšanu veicām izsaucot inspektoru uz vietas, arī viņš atdzina, ka auto ir ļoti labs :icon_biggrin:
Lietotāja avatars
JānisK-[JK]
Site Admin
Site Admin

Atbildes: 220
Pievienojies: Sv Okt 18, 2009 7:28 pm
Atrašanās vieta: Rīga

Re: Micuks ZAZ-968M

Sponsor

Sponsor

Atgriezties uz Mans auto

Kas ir Pieslēdzies